Küresel finans piyasalarıyla birlikte yerel piyasalarda yatırım fırsatlarına erişmenin en kolay yolu olan internetten yatırım ile yatırımcı sayısız avantaja aynı anda kavuşuyor. Özellikle de yerel piyasa VİOP ile internetten yatırımla.

VİOP ile internetten yatırım imkanı yatırımcıya zaman maliyet, tüm fırsatlara aynı anda erişim, analiz, uzman desteği, finansal haber akışını izleme, eğitim gibi birçok avantajı beraberinde sunuyor.

Teknolojinin çok gelişmiş olması internet üzerinden online olarak evden, işten, tatilden yada dünyanın en ücra köşesinden VİOP ile internetten yatırım avantajı türev ürünlerde kaldıraçlı işlem imkanını sunuyor.

VİOP’ta işlem gören hisse senedi, döviz, borsa endeksleri, finansal göstergeler, kıymetli madenler, mısır pamuk gibi emtialar ya da tahvil gibi faiz ürünlerine VİOP ile internetten yatırım yapabilirsiniz.

VİOP ile internetten yatırım yaptığınızda VİOP işlem platformunda yer alan çok zengin emir çeşitliliğinden faydalanabilir ve gelişmiş işlem stratejilerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. Bekleyen emirler, iptal edene kadar geçerli emir tipi, piyasa emirleri ya da limitli emirler VİOP’ta işlem gören emir çeşitlerinden bazılardır. VİOP ile internetten yatırım yatırımcının tüm emirlerini stratejilerine uygun olarak işleme koymasında önemli bir yardımcıdır.

VİOP’ta teknik analiz piyasa profesyonelleri tarafından kullanılan yaygın metotlar arasındadır. Yatırımcı teknik analiz metotları ile anlık, kısa, orta, uzun vade dahil tüm zaman dilimlerinde tüm enstrümanlarda fiyat hareketlerini analiz edebilir. VİOP ile internetten yatırım yapmak isteyen yatırımcılar VİOP işlem platformu GCM VİOP MetaTrader 5 ile VİOP Verilerini takip edebilir, anlık fiyatlar üzerinden analiz yapabilir. Ayrıca GCM VİOP MetaTrader 5 ile işlem platformunu kişiselleştirebilir.

VİOP ile internetten yatırım yapmak isteyen yatırımcılar aynı zamanda VİOP deneme hesap üzerinden sanal para ile 15 dakika gecikmeli gerçek piyasa fiyatları üzerinden pratik yapabilirler. Bu esnada VİOP piyasasını, işlem platformunu, piyasa özelliklerini işlem gören enstrümanları, piyasa terimlerini, grafikleri, finansal haber akışı çok daha fazla piyasaya dair konuyu izleyebilir, pratik yapabilir ve kendilerini test edebilirler.

Vadeli ve türev piyasa olan VİOP’ta yatırımcı, VİOP ile internetten yatırım yaparak küçük teminatlarla kaldıraçlı olarak spot piyasa ile aynı yönde gelir sağlayabilirler. Tüm bunlarla birlikte VİOP ile internetten yatırım yaparken VİOP’ta taşımız oldukları pozisyonlar nemalandırılırlar. Böylece çifte kazanç imkanı bulabilirler.

VİOP ile internetten yatırım yapmak isteyen yatırımcılar altın, döviz, Bist30 endeksi, Borsa İstanbul’un en popüler hisseleri, tahviller, emtialar dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yer alan farklı risk ve getiri seviyelerine sahip tüm varlıklarda yatırım yapabilirler. Yine VİOP ile internetten yatırım imkanı ile fiyatlar hem yükselirken hem de düşerken potansiyel kazanç fırsatlarını değerlendirebilirler.

Bilgi için üstün müşteri memnuniyeti odaklı çalışan GCM VİOP’un müşteri temsilcilerinden yardım alabilir, VİOP deneme hesapta pratik yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.gcmforex.com/viop adresini ziyaret edebilirsiniz.